UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Rok szkolny 2018//2019

2018-08-27

W nowym roku szkolnym 2018/19 zajęcia treningowe akrobatyki rozpoczynają się od poniedziałku 3.09. Wszystkie dzieci, które dotychczas uczęszczały na treningi przychodzą do tych samych grup, o tych samych godzinach co dotychczas. Od 17 września grafik zajeć ulegnie zmianie. Zmienią się dni i godziny zajęć. Zajecia naborowe (próbne) dla dzieci, które dotychczas nie uczęszczały na zajęcia w naszym klubie będą odbywały się w dn.17.09-29.09. Dziewczynki i Chłopcy w wieku 5-6 lat przychodzą we wtorki i piątki o godz. 17.15; dziewczynki w wieku 7-9 lat przychodzą w poniedziałki o godz. 19.15 i soboty o godz. 11.45; chłopcy wieku 7-9 lat przychodzą we wtorki o godz. 17.30, czwartki o 17.30 i soboty o 9.00. Do naszej sekcji obowiązuje selekcja. Nie ma wcześniejszych zapisów. Dziecko musi przyjść na próbne zajęcia w stroju sportowym. Lista przyjętych dzieci zostanie ogłoszona na początku października.

Akrobatyka - Obóz w Serwach 2018

2018-08-26

W dn. 16-28.08.2018 przebywamy na obozie sportowym w Serwach k/Augustowa. Prawie 100 zawodniczek i zawodników sekcji akrobatyki sportowej naszego klubu intensywnie trenuje  2, a nawet 3 razy dziennie. Pogoda dopisuje. Oprócz ciężkich treningów mamy trochę atrakcji. Kąpaliśmy się w jeziorze  oraz pływaliśmy kajakami. Bawiliśmy się w podchody. Tańczyliśmy na dyskotece. Byliśmy na wycieczce w Augustowie oraz na atrakcyjnym rejsie statkiem szlakiem Doliny Rospudy. Będą także kiełbaski na ognisku. 

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

2018-07-01

W dn. 28-30.06.2018 w Gdańsku odbył się Festiwal Sportów Gimnastycznych - Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Gimnastyce Sportowej kobiet i mężczyzn, Gimnastyce Artystycznej, Akrobatyce, Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Po zaciętej walce akrobatki Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego „AKRO-BAD” – trójka kobiet w składzie Nicola Hyżyk, Katarzyna Pszczółkowska, Monika Siwołowska zajęły 1. miejsce w klasyfikacji i zdobyły złoty medal oraz tytuł mistrzyń Polski seniorek. Nasz klub reprezentowały jeszcze inne zespoły. W trójkach kobiet Karolina Kawalec, Emilia Tomaszuk i Monika Mickiewicz zajmując 8. miejsce. W dwójkach kobiet 9. miejsce zajął zespół z naszą zawodniczką Natalią Janiuk oraz Agatą Michalską (UKS Targówek Warszawa) oraz 11. miejsce Nadia Jasińska i Wiktoria Winter. W kat. 11-16 w dwójkach mężczyzn startowali Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś, a także juniorska dwójka mieszana Ewelina Żuk i Mikołaj Wołoszyn zajmując 5. miejsce. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów. Teraz udajemy się na wakacje. Pragniemy dodać, że starty w zawodach zawodniczek i zawodników Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego "AKRO-BAD" są wpółfinansowane ze środków dzielnicy Ursus.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - letnie obozy sportowe 2018

2018-06-27

Obowiązkowe wyposażenie (obóz w SERWACH):

  • Stroje sportowe na treningi akrobatyki, dres, podkoszulki, spodenki; bielizna; buty sportowe do biegania, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, okulary przeciwsłoneczne
  • Przybory higieniczne i niezbędne kosmetyki (krem na słońce, preparat na komary)
  • Dwa ręczniki (do pokoju i na plażę)
  • Strój kąpielowy
  • Gadżety tj. drobne zabawki, pluszaki, gra planszowa, książka                                                               
  • Prosimy,  aby jedno dziecko zabrało ze sobą jedną średniej wielkości walizkę oraz nie więcej niż jedną zgrzewkę wody 6 x 0,5 l (podpisaną). Nie zabieramy: rowerów, hulajnóg, rolek, deskorolek  itp. oraz sprzętów elektronicznych (tabletów, komputerów, gier). Dopuszczalne są telefony, ale nie odpowiadamy za ich zniszczenie czy zgubienie.

Terminy letnich obozów sprtowych organizowanych przez Ursusowskie Towarzystwo Sportowe "AKRO-BAD" dla członków klubu sekcji akrobatyki sportowej czynnie biorących udział w treningach: obóz w Serwach 16-28.08.2018; obóz w Tisno dla kadry klubu (Chorwacja) 31.07-10.08.2018 (8 dni pobytu).     Szczegóły dotyczące obozów podano w zakładce - obozy sportowe. WAŻNE ZMIANY: wpłaty na obóz dokonujemy na konto klubu działalności odpłatnej (inny numer niż konto główne) oraz jest NOWA karta kwalifikacyjna uczestnika na obóz do Serw. Na razie dostepna w biurze lub na maila. 

 

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - sukcesy naszych akrobatów

2018-06-15

W rozegranych w dniach 9-10.06.2018 roku w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (do lat 16) w akrobatyce sportowej zawodnicy naszego klubu zdobyli dwa medale indywidualnie. Klub w zawodach reprezentowało siedem zespołów, a start czterech zadecydował o zajęciu 3 miejsca drużynowo przez UTS Akro-Bad Warszawa. Było to piękne ukoronowanie pracy zawodników i trenerów w pierwszym półroczu, a jednocześnie podtrzymanie mistrzowskiego poziomu sportowego akrobatów z Ursusa. Dwa medale złote w konkurencji 2-ki męskie zdobyli Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś w kategorii 11-16 lat, drugi Filip Zawadzki i Piotr Sasimowski w kl.II do lat 15. W najliczniej obsadzonej i najmocniejszej konkurencji 3-ek dziewcząt 4. miejsce zajął zespół Maria Wołoszyn, Rogala i Jagoda Rybicka w kl.II do lat 15, a 6. miejsce zespół Gabriela Podleś, Małgorzata Świderek i Julia Rybicka w kategorii11-16 lat.

Zobacz zdjęcia ->