UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - treningi akrobatyki

2017-01-28

Informujemy, że treningi akrobatyki podczas ferii zimowych odbywają się w normalnym trybie - w tych samych dniach i godzinach. Wyjątek stanowi 11.02.2017 - sobota, treningi w tym dniu są odwołane. Wszyscy nasi trenerzy biorą udział w szkoleniu Polskiego Związku Gimnastycznego.

Akrobatyka i Badminton - składki członkowskie 2017

2017-01-02

Zarząd klubu przyjął uchwałę o wysokości składek członkowskich od 01.01.2017 roku. Informujemy, że na skutek wzrostu wielu kosztów m.in. opłat składek, za licencje w zwiąkach sportowych, oraz wynajmu wyremontowanej sali jesteśmy zmuszeni (po trzech latach niezmienianej kwoty) podnieść wysokość składki członkowskiej w UTS “AKRO-BAD”.   

Czytaj więcej ->

Akrobatyka - Sprawy organizacyjne - akrobatyka

2016-12-13

W dn. 15.12.2016 czwartek jesteśmy zmuszeni odwołać treningi akrobatyki w hali przy ul. Konińskiej (szkolny koncert świąteczny w hali). Ze wględów organizacyjnych treningi w 2016 roku kończymy w dn.19.12.2016 poniedziałek. W okresie 20-30.12. będziemy sie przenosić na dotychczasowe, wyremontowane już obiekty na stadionie OSiR przy ul. Sosnkowskiego 3. W 2017 roku zaczynamy 2.01 w poniedziałek. 

Akrobatyka - Mikołajki w akrobatyce - zakończenie sezonu

2016-12-06

3 grudnia 2016 r. w hali sportowej przy SP4 przy ul. Konińskiej w Ursusie odbyły się już XVI Zawody Mikołajkowe. W zawodach wystąpiło około 250 zawodników sekcji akrobatyki demonstrując swoje sportowe umiejętności. Zawody miały charakter pokazowy. Nasze zespoły dwójkowe, trójkowe i czwórkowe swoimi wspaniałymi występami podkreśliły wysoki poziom sportowy. W bieżącym roku jako reprezentanci  klubu UTS „Akro-Bad” zdobywali czołowe miejsca w zawodach juniorskich i seniorskich rangi ogólnopolskiej. Nasz klub plasował się w pierwszej trójce w punktacji drużynowej w najważniejszych imprezach mistrzowskich w kraju. Zasłużonym zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe statuetki. Występy najmłodszych cieszyły się dużym zainteresowaniem i przysporzyły widowni wiele radości.  Wśród publiczności gościliśmy zastępców burmistrza dzielnicy Ursus -Wiesława Krzemienia i Kazimierza Sternika, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w dzielnicy Ursus - Sławomira Lulińskiego. Na imprezę zawitał Święty Mikołaj, który przygotował okolicznościowe paczki dla wszystkich uczestników. Impreza odbyła się przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursus, a także z dużym zaangażowaniem rodziców naszych zawodników sekcji. 

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Turniej Badmintona

2016-11-19

18 listopada b.r. w Zespole Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi na Gołąbkach odbył się coroczny Turniej badmintona o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców oraz dziewczynki. W najmłodszej kategorii brali udział uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Kolejną grupą byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz najstarsza grupa wiekowa to gimnazjaliści. W turnieju udział wzięło łącznie 30 osób ze szkół podstawowych SP 2, SP 94, SP 14, SP 4 oraz z gimnazjów 130, 131, 133 i 38. Turniej odbywał się systemem grupowo-pucharowym. W imprezie uczestniczyli reprezentanci sekcji badmintona klubu UTS Akro-Bad, tym razem w formie pomocników - osób czuwających nad porządkiem i bezpieczeństwem zawodów. Zawodnicy i zawodniczki za zajęte miejsca zostali nagrodzeni medalami. Dla wszystkich uczestników był słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i udział w zawodach. Zapraszamy za rok. 

Zobacz zdjęcia ->