UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Bardzo dobre starty najmłodszych.

2015-11-03

W październiku rozgrywane były się zawody dla naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek. Były to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Mistrzostwa Warszawy Młodzików - WOM II. Startowała w nich bardzo liczna grupa zawodników reprezentująca UTS „AKRO-BAD” we wszystkich konkurencjach zespołowych: dwójkach dziewcząt, dwójkach chłopców, dwójkach mieszanych, trójkach dziewcząt, czwórkach chłopców oraz skokach na trampolinie. Współzawodnictwo odbywało się w klasach sportowych: młodzik i trzecia. We wszystkich konkurencjach nasze zespoły wywalczyły miejsca na podium, a UTS „AKRO-BAD” zdobył I miejsce w klasyfikacji drużynowej klubów.

Badminton - Mazovia Junior Cup

2015-10-30

W weekend 24.25.10.2015 w Zielonce k/Warszawy odbył się jeden z największych turniejów badmintona w Polsce - Mazovia Junior Cup. Nasz klub UTS Akro-Bad reprezentowało 6 zawodników w trzech kategoriach wiekowych. Zdobyliśmy 3. miejsce w grze podwójnej chłopców młodzików - Kacper Kopacz i Kacper Linke oraz 3. miejsce w grze mieszanej młodzików - Kacper Kopacz i Nina Żwan.  

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Ursusowskie zespoły na arenie europejskiej

2015-10-01

W dniach 24-27.09.2015r. w Riesa (Niemcy) dwa nasze zespoły reprezentowały Polskę na Europejskich Zawodach Grup Wiekowych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Europy. Trójka kobiet w składzie Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska po udanym występie zakwalifikowała się do ścisłego finału i ostatecznie uplasowała się na wysokim 8. miejscu w Europie. Udany start miała też nasza dwójka kobiet Nadia Jasińska, Gabrysia Podleś. Gratulujemy zespołom oraz trenerom Kazimierzowi Prędkiemu i Natalii Piróg, życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Złota jesień dla Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego „AKRO-BAD”

2015-09-25

W rozegranych w dniach 19-20.09.2015 roku w Katowicach Mistrzostwach Polski Juniorów w akrobatyce sportowej zawodnicy naszego klubu zdobyli pięć medali indywidualnie i zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Srebrne medale zdobyli Patryk Dereniewski, Piotr Błesznowski w 2-ce mężczyzn, 3-ka kobiet w kategorii 11-16 lat Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska i Bartłomiej Pamin, Daniel Czajewski, Kacper Kędzierski i Tymoteusz Piotrowski w 4-ce mężczyzn oraz medale brązowe zdobyły 2-ka kobiet Nadia Jasińska, Gabriela Podleś i 3-ka kobiet Alicja Wojtkowska, Wiktoria Kugler i Maria Wołoszyn . Start i uzyskane wyniki zespołów z Ursusa należy wpisać w kolejne pasmo sukcesów młodych sportowców w ostatnich latach. W klasyfikacji drużynowej tak jak w Mistrzostwach Polski Seniorów 2015 zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce, z przewagą punktów nad drużyną DOSiR Sokolni Chorzów i ZKS Stali Rzeszów. W tym roku po raz trzeci z rzędu wygraliśmy punktację drużynową w MPJ i MPS.W mistrzostwach startowało około 160 zawodników z 28 klubów całej Polski. W zawodach startowało 22 zawodników i zawodniczek naszego klubu. Dodatkowym sukcesem naszego klubu jest powołanie przez Polski Związek Gimnastyczny dwóch naszych zespołów do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów w akrobatyce sportowej. W dniach 24-27.09.2015r. w Riesa (Niemcy) reprezentować Polskę i Ursus będą 3-ka kobiet Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska i 2-ka kobiet Nadia Jasińska, Gabrysia Podleś pod opieką trenerki Natalii Piróg.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Międzynarodowy Turniej w akrobatyce sportowej

2015-09-23

W dn. 3-5.09 w Zielonej Górze odbył się 11. Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej "Winobranie 2015". W turnieju brały udział nasze dwa najlepsze zespoły szkolone są przez trenerów: Kazimierza Prędkiego i Natalię Piróg. Dwójka kobiet Nadia Jasińska i Gabriela Podleś zajęły 2. miejsce w swojej kategorii 12-18 lat. Trójka kobiet w składzie Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska zajęły 4. miejsce w kategorii 11-16 lat

Zobacz zdjęcia ->