UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Badminton - Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych Młodzików i Juniorów w badmintonie

2017-04-13 00:00:00

W dniach 18-19 marca w Kępnie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych Młodzików i Juniorów w badmintonie. W kategorii młodzika startowało 9 województw w tym reprezentacja naszego województwa Mazowieckiego. W sześcioosobowy skład drużyny wchodziła trójka zawodników Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego Akro-Bad:

Nina Żwan, Kacper Kopacz i Kacper Linke. W fazie grupowej nasza drużyna pokonała reprezentację Województwa Opolskiego (3:2) oraz Podkarpackiego (3:2) a w finale pokonała reprezentację Województwa Dolnośląskiego 3:1, zdobywając tytuł Mistrza Polski Województw w kategorii Młodzik. To niewątpliwie bardzo duży sukces a tym bardziej cieszy fakt że połowa reprezentacji to nasi wychowankowie. Pełne wyniki można zobaczyć na stronie: